Naucz się pływać - top baner

 

 • O mnie

 •   Umiejętność pływania zdobyłem w wieku 7 lat w klubie T.S. Olimpia Poznań, gdzie trenowałem przez kolejne 4 lata. To stamtąd wyniosłem praktyczną wiedzę i umiejętności pływackie. Kolejne treningi i starty w zawodach kontynuowałem na studiach w sekcjach pływackich KU AZS WSZiB oraz KU AZS AE.

 •   Od roku 2001 jestem ratownikiem wodnym WOPR. Miałem zaszczyt i przyjemność pełnić służbę na różnych akwenach, m. in. na plaży w Kołobrzegu; spływach kajakowych rzekami Wieprzą, Drawą, Piławą oraz na jeziorze Kaliszańskim koło Wągrowca. Pełniłem obowiązki kierownika, instruktora sportu i ratownika na obozach harcerskich, organizowanych przez Hufiec ZHP Kościan. W latach 2009 i 2010 samodzielnie prowadziłem Letnią Szkołę Pływania w Wągrowcu, organizowaną przez Urząd Gminy Wągrowiec.

    Ratownik wodny Leg. nr 5896/PO
     
 •   Od roku 2006 jestem również instruktorem pływania. Od tamtego czasu, uczyłem pływania dzieci i dorosłych na basenie AKWEN w Koziegłowach oraz na basenie ATLANTIS w Poznaniu, gdzie byłem zatrudniony na pełen etat. To tam wykształciłem swój własny "warsztat".
    Instruktor pływania Leg. nr 9116/2006
     
 •   Dziś jestem doświadczonym instruktorem pływania, który może udzielać lekcji na którymkolwiek z kilku poznańskich i podpoznańskich pływalni, zarówno z zakresu nauki jak i doskonalenia pływania 4 stylami pływackimi.

 •   Prowadzę zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dzieci od lat 4 i dorosłych; kursy przygotowawcze do egzaminów dla kandydatów na studia AWF. Istnieje możliwość zrobienia karty pływackiej lub specjalnej karty pływackiej (tzw. żółty czepek).

  Karta Pływacka
  Specjalna Karta Pływacka (żółty czepek)


 •   Tym, którzy wątpią w swoje siły radzę się nie bać i zaufać, ponieważ ludzie, którzy panicznie bali się wody dziś pływają!!! Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!!! Na doskonalenie - tym bardziej :)))

    

Zapraszam serdecznie na zajęcia!!!

mgr Marcin Liebner

 

 

Nauczsieplywac.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone